çankaya şehirlerarası nakliyat

Ankarayenicagnakliyat.com Müşterilerimizle ile anlaşmada belirtilen tarih ve saatten 30 dakika önceden orda bulunuyoruz. 5 kişilik ekibimiz ile hemen işe koyuluyoruz. Ekibimiz içerisinde tesisatçımız ve marangozcumuz hemen beyaz eşya ve mobilya ve dolap gibi montaj ve demontaj işlemlerine başlarlar. Ardından diğer elemanlarımız ise evdeki eşyaların ambalaj ve paketleme işlemlerini yaparak eşyaların taşıma sırasında veya seyir halinde hasar görmemesini sağlarlar. Ankarayenicagnakliyat.com Kullandığımız malzemeler kaliteli ve çok dayanıklı ambalaj ve paketleme ürünleri kullanıyoruz. Paketleme işlemi tecrübeli elemanlarımız tarafından titiz ve profesyonel bir bicimde gerçekleşmektedir. Paketleme ve ambalajlama işlemi bittikten sonra son aşama olan eşyaların araca taşınmasına geçilir. Ankarayenicagnakliyat.com Anlaşmada modüler asansörlü taşımacılık isteniliyorsa, katların durumuna bakılmaksızın her iki yöntemde modüler asansör kurularak eşyalar araca veya daireye taşınması sağlanır. Ankarayenicagnakliyat.com Bu yöntem hızlı ve pratik olarak eşyaların taşınması için tercih edilmektedir.Eşyalar araca indirildikçe istif konusunda tecrübeli personelimiz, eşyaları üzerinde bulunan notlara göre araca istifini gerçekleştirir. Ankarayenicagnakliyat.com Eşyalar aracın belirli noktalarından bağlanarak seyir halinde sarsılma ve dağılma gibi durumlar ortadan tamamen kaldırılmış olur. Şoförümüz aracımızda belirtilen rotaya mutabık kalarak yola çıkar. Ankarayenicagnakliyat.com
Yeni adrese geldiğinde ekibimiz ile tekrar aynı disiplin ve organize şekilde eşyalar araçtan yeni eve taşıması gerçekleşir. Ankarayenicagnakliyat.com Eşyalar eve taşındıkça ambalaj ve paketlerinden titiz bir şekilde çıkartılarak müşteri dahilinde eve yerleştirilir. Marangozcumuz ve tesisatçımız ise beyaz eşyaların ve mobilyaların montaj işlemlerini gerçekleştirirler.Bütün bu işlemler tamamlandığında sözleşmede belirdiğimiz ücreti alarak müşterimizin memnuniyeti sağlanarak oradan ayrılırız.
Her zaman disiplinli ve uzman elemanlarımızın temiz işçilikleri ile kaliteli ve garantili hizmet sunuyoruz.Gerçekleştirdiğimiz hizmetleri ve daha fazlası için sitemizin galeri sayfasını inceleyerek daha fazla bilgi edinebilirisiniz. Ankarayenicagnakliyat.com Firmamız her aşamada daima sizlere güvenli ve sorunsuz hizmet için elinden gelen bütün gayret ile çalışmaktadır.
http://www.ankarayenicagnakliyat.com/cankaya-nakliyat.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *